Prinášame Vám cenovo dostupné riešenie inteligentnej domácnosti a ovládania spotrebičov, resp zariadení cez mobil, notebook, alebo dokonca hlasom pomocou služieb Amazon Alexa, alebo Google home.

V prípade, že potrebujete ovládať jedno-dve zariadenia, stačí Vám len wifi vypínač/zásuvka a aplikácia v mobile.

image-16

Pre komplexnejšie inštalácie odporúčame náš systém ktorý beží na servery alebo našom cloude. Všetky zariadenia Vám nainštalujú naši technici a vysvetlia funkčnosť.

Screenshot 2019-03-01 at 08.29.11

Inteligentná wifi zásuvka

Inteligentná wifi zásuvka – stačí zapojiť, pripojiť k domácej Wi-Fi sieti a behom pár sekúnd môžete ovládať  svoje spotrebiče odkiaľkoľvek na svete.

s20

20 €

Dotykový vypínač

Dotykový vypínač je možné ovládať priamo dotykom, alebo aplikácií v mobilnom telefóne (iOS aj Android). Ovládanie hlasom za pomoci Google Home, Google Assistant, Amazon Alexa. Možnosť 1,2,3 vypínača.

T1_EU_specification

od 20 €

Inteligentná wifi žiarovka

inteligentná wifi žiarovka RGB – robí z každého svietidla a z každej lampy chytré osvetlenie. Len sa naskrutkuje do existujúcej objímky a môžete ju ovládať od hocikadiaľ cez internet.

B1

5 €

WiFi Spínač s Meraním Teploty a Vlhkosti

TH16 (16A) – WiFi Spínač s Meraním Teploty a Vlhkosti – určený na ovládanie elektrických spotrebičov vzdialene cez internet. Meria teplotu a vlhkosť vzduchu pomocou prídavného senzora a umožňuje ovládanie spotrebičov na základe nameraných hodnôt

th16

18 €

RF Bridge

Wifi RF Bridge nová verzia – je veľmi zaujímavá a užitočná vecička. Je to skutočný most medzi vašou domácou WiFi sietou a akýmkoľvek RF ovládačom s pracovnou frekvenciou 433MHz.

rfbridge

21 €

4-kanálový wifi spínač

4 Kanálový WiFI Spínač – Vylepšená novšia verzia  je tiež určená na ovládanie elektrických spotrebičov vzdialene cez internet. Ovládať môžete až 4 okruhy.

4ch

40 €